Partnerství se Sbory dobrovolných hasičů

Vedle řady jiných činností, které pro popálené děláme, jsme v roce 2015 uspořádali veřejnou sbírku formou prodeje náplastí na popáleniny od společnosti Mölnlycke Health Care, která nám tyto náplasti poskytla jako dar.

Do sbírky se zapojili desítky sborů především z Kraje Vysočina a Královéhradeckého kraje a zaměstnanci společnosti Požární bezpečnost s. r. o. Díky jejich obdivuhodnému přístupu a nasazení byla vybrána úctyhodná částka 318 410 Kč.

Tyto peníze nám umožnily poskytnout podporu více než sedmi stovkám popálených pacientů při hospitalizaci a při individuálním poradenství, uspořádat osm jednodenních workshopů a seminářů pro rodiče popálených dětí a popálené pacienty, zrealizovat pět pobytů pro rodiny s popálenými dětmi a dva pobyty pro popálené děti a mladé lidi.

A jedeme dál

Pojďte se zapojit do pomoci popáleným a prokažte sílu a odhodlání vašeho sboru!

  • Sami zvolte, jakou formou a při jaké příležitosti budete náplasti prodávat – jiné sbory realizovaly sbírku například při preventivní akci pro veřejnost, při pořádání závodů nebo si náplasti koupily pro svoji osobní potřebu do domácí lékárničky a do lékárniček v hasičských vozech. Prodejní cena náplasti je 50 Kč.

Jdete do toho s námi? 

Vidíte v nabízené spolupráci smysl? Chcete se zapojit?

V takovém případě se s námi spojte e-mailem nebo telefonicky, konkrétně s koordinátorkou sbírky Klárou Mayerovou (tel.: +420 604 207 277, klara.mayerova@popalky.cz), která vám vysvětlí vše, co ohledně sbírky potřebujete vědět. Zároveň se domluvíte na podrobnostech spolupráce.

Těšíme se na vás!

 

Partneři projektu

logo_molnlycke   logo_pozarni_bezpecnost  logo_sbory_dobrovolnych_hasicu    Hasičské noviny


Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.