Získali jsme 50 000 Kč pro Štěpánka

Dobrovolník Petr Bodský nominoval našeho pacienta, dvouletého popáleného Štěpánka, do zaměstnaneckého programu T-Mobile CZ

Malý Štěpánek spadl v létě 2019 ručičkami do rozžhaveného popela. Bohužel má trvalé následky. Díky tomuto projektu se podařilo vybrat 50 000 Kč na léčbu tohoto klučiny. Peníze budou rodinou využity na následnou péči, nákup kvalitních mastí, častou rehabilitaci, pomůcky, dojíždění na kliniku, …

Děkujeme všem, kteří přispěli! Velký dík patří hlavně Petru Bodskému, který tuto pomoc nastartoval! Jakým způsobem nominaci sepsal, si můžete přečíst zde:

Ze žhavého popela ke splněným klukovským snům

PŘÍBĚH:

Ahoj dospěláci! Naši mi říkají Štěpánku a koncem srpna mi byly dva roky. Necelý měsíc před narozeninami, jednoho obyčejného dne na začátku srpna, jsem si hrál na zahradě. Přišel mě navštívit můj milovaný čtyřnohý kamarád, sousedovic Argoušek. Radostně pobíhal a poskakoval. Nechtěl jsem zůstat pozadu a rozběhl jsem se za ním. Naneštěstí jsem při tom zakopl o kámen. A jak jsem padal, ručičkama jsem se zabořil do žhavého popela v ohništi. I když mi maminka hned začala ručičky chladit a okamžitě zavolala záchranku, stejně jsem si pár měsíců poležel na klinice popálenin. Doktoři i sestřičky byli moc hodní, dělali, co mohli, bohužel pár prstíků na jedné ručičce už zachránit nedokázali. A aby toho nebylo málo, tak jak se mi na druhé ručičce postupně stahují jizvy, prstíky mi tak nějak divně ohýbají (maminka říká, že deformují).

VYUŽITÍ PENĚZ

Strašně moc chci jednou stavět hrady z kostek, sestavovat autíčka a namalovat spoustu hezkých obrázků. Proto teď ze všeho nejvíc potřebuju, aby se moje prstíčky správně hojily. To obnáší hodně kvalitních mastí, častou rehabilitaci a rehabilitační pomůcky. Za darované penízky koupíme právě ty masti na jizvy a další podpůrné prostředky pro jejich lepší hojení, taky zaplatíme dojíždění na 100 km vzdálenou popáleninovou kliniku a možná zbude i na speciální vybavení do mého dětského pokojíčku. Nic z toho bohužel zdravotní pojišťovna nehradí. Milí dospěláci, moc vám za všechno děkuju! Štěpánek. 


Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.