Úspěch Popálek v ČSOB pomáhá regionům

Druhé místo ve finále ČSOB pomáhá regionům za Kraj Vysočina získala naše organizace! Přihlásili jsme se s projektem Letní tábor pro popálené. Jedná se o již tradiční letní pobytový týden pro popálené děti, jejich sourozence a děti popálených rodičů. Tento rok se uskuteční popáté, tentokrát na Kuklíku na Vysočině a účastnit se ho má na 25 dětí. Naučí se zde, jak pečovat o svá zranění, jak s nimi žít a vyrovnat se s reakcemi okolí, zároveň navážou nová přátelství a stráví zasloužené bezstarostné chvíle… To vše v bezpečném prostředí lidí s podobnou zkušeností. 

Díky projektu ČSOB pomáhá regionům se o našem táboře dozvěděla široká veřejnost po celé České republice. Příznivci mohli na realizaci přispívat, čímž určili pořadí projektu a výši příspěvku od ČSOB. Jsme rádi, že tato naše služba veřejnost zaujala. Lidé nakonec během měsíce přispěli částkou 51 203 Kč, čímž nás posunuli na druhé místo v Kraji Vysočina. Na základě toho jsme získali od ČSOB dalších 40 000 Kč na realizaci tohoto osvědčeného pobytu pro popálené. 

ČSOB pomáhá regionům funguje již 8 let, v tomto jarním kole podpořilo 60 projektů z 15 regionů České republiky. Nejúspěšnější na Vysočině byl projekt Centra LADA, které za první místo koupí nové auto pro osobní asistenci pro hendikepované.

Všem, kdo nám pomohli k druhému místu a přispěli, ze srdce děkujeme!


Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.