Šálek dobrého skutku 2017

Pomozte těm, kterým po popáleninovém úrazu zůstaly jizvy na těle i na duši.

Giving Tuesday, tedy Den pro dobrý skutek, si letos už šestým rokem připomínají tisícovky neziskových organizací, dobrovolníků a firemních i individuálních dárců po celém světě. Svátek se tento rok slaví 28. listopadu.

Naše organizace Popálky o. p. s. dostala opět vzácnou příležitost oslavit Giving Tuesday společně se zaměstnanci T-Mobile Czech Republic a. s.

Jak bude oslava probíhat a jak se mohou zaměstnanci zapojit

Akce bude probíhat v pražské centrále společnosti T-Mobile. Čtyři týmy, složené vždy z jednoho zástupce naší organizace a jednoho zástupce společnosti T-Mobile, obejdou během dne se svými nápojovými vozíky kanceláře a zaměstnancům nabídnou možnost zakoupit šálek čerstvé kávy nebo čaje za 50 Kč.

Pro koho jsou vaše příspěvky určeny

Výtěžek pomůže financovat služby pro popálené děti a jejich rodiny, zejména zimní pobyt pro popálené děti vedený psychologem a lektorem. Pod dohledem těchto odborníků se děti lépe vyrovnají s následky svého úraz, poznají kamarády se stejným postižením, což je velmi podpoří do dalšího života.

Proč je důležité pomáhat popáleným lidem

Popáleninový úraz patří k nejtěžším a nejbolestivějším úrazům s velmi náročnou léčbou
a celoživotními následky. Není devastující jen pro tělo, ale i pro psychiku pacienta.

Zatímco o fyzické následky úrazu se stará odborný lékařský a zdravotnický tým, s ostatními následky, zejména těmi psychickými a sociálními, pomáhají pracovnice organizace Popálky. Zde nacházejí popálení lidé z celé ČR a jejich blízcí služby odborníků, kteří jim pomáhají vyrovnat se se sociálními, psychickými a fyzickými následky úrazu a vrátit se co nejdříve zpátky k aktivnímu životu.

Děkujeme sponzorům

Děkujeme všem, kteří nám umožnili realizovat tuto akci – společnosti DELIKOMAT s. r. o. za darování kávy, čajů a příslušenství k přípravě nápojů a zejména společnosti T-Mobile Czech Republic a. s. za příležitost „připít si kávou a čajem“ právě s jejich zaměstnanci.


Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.