Rámcová spolupráce s hasiči podepsána

Začátkem prosince jsme v Přibyslavi slavnostně uzavřeli rámcovou Dohodu o partnerství se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. Předmětem této dohody je vzájemná spolupráce na projektu Poradenské centrum a podpora lidí po úraze popálením. Dále pak na preventivně-výchovných aktivitách souvisejících s touto tématikou.

Faktická vzájemná spolupráce napříč celou republikou již dlouhodobě funguje. Hasiči se aktivně zapojují do prodeje sbírkového předmětu naší neziskovky – náplastí na popáleniny, kterým nám pomáhají se získáním finančních prostředků.

Pro vzájemnou součinnost se velice osvědčil i náš Preventivní stan. Jeho prostřednictvím zajímavým způsobem přímo v terénu informujeme občany o možných rizicích vzniku popáleninového úrazu, následné první pomoci, ale také rozšiřujeme povědomí o celkové osvětě tohoto typu zranění. Zapojujeme širokou veřejnost do problematiky popálenin např. přímo na hasičských akcích.

Ve středu 13. prosince jsme za toto propojení a realizaci projektu obdrželi na půdě Senátu ČR cenu roku 2017 od Akademie pacientských organizací.


Zdroj fotografie: https://www.dh.cz/index.php/aktuality/483-spoluprace-s-popalkami-a-jeji-oceneni


Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.