Popálky na Dnech lidí dobré vůle na Velehradě

Naše organizace Popálky byla vybrána jako jeden ze tří charitativních projektů v rámci Dnů lidí dobré vůle na Velehradě. Popálky se prezentovaly v medailonku přímého přenosu charitativního koncertu (odkaz na archiv ČT medailonek naší organizace najdete od času 22:00 min) přenášeného Českou televizí a v rámci výstav ve Stojanově gymnáziu. Během Dnů lidí dobré vůle mělo možnost výstavu shlédnout na dvacet tisíc účastníků. Expozice je přístupna do 31. 7. 2014.

Na výstavě je možné shlédnout 13 fotografií pacientů Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie Fakultní nemocnice Brno, které vytvořil bezúplatně brněnský fotograf a kreativista Vladimír Kosek.

Během Dnů lidí dobré vůle probíhala DMS sbírka na tři vybrané charitativní projekty (Popálky o.p.s., Debra o.s. a nadační fond Adiuvare). Mezi tyto projekty bude rovnoměrně rozdělen vybraný výtěžek z dárcovských SMS. Vázané dary během charitativního večera se do výtěžku pro Popálky o.p.s. nezapočítávají. Získaná finální částka pro naši organizaci bude upřesněna v druhé polovině září.

Během pátečního koncertu byl organizaci Popálky předán šek v hodnotě 30 000,- od CK Čedok.

Děkujeme všem lidem dobré vůle, kteří nás při této akci podpořili.


Kontakt

Jana Lacinová, Bc.
ředitelka, pracovnice podpory a poradenství
 +420 776 259 126
 jana.lacinova@popalky.cz

Poradenské centrum

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě