Podpora pro popálené pacienty

Dnes jsme měli další individuální konzultaci a rádi bychom se s vámi podělili o několik důležitých informací.

Péče o jizvy je proces, který vyžaduje čas, trpělivost a často i finanční nároky. Pacienti musí své jizvy dostatečně hydratovat, nosit kompresní oblečení až 23 hodin denně, chránit se před přímým sluncem, docházet na rehabilitace a navštěvovat laserové terapie. A co je důležité, velkou část této péče si musí hradit sami.

Proto se mimo jiné snažíme pomoci i finančně, a to i tím, že v rámci našich možností můžeme poskytnout popáleným krémy zdarma. Nebo i tím, že za naše konzultace pacienti nemusí platit, protože jsou i díky vám poskytovány bezúplatně.

Výsledek, jak budou jizvy v budoucnosti vypadat, závisí na množství a kvalitě péče, kterou jim věnujeme. Je to cesta, která trvá dlouho a vyžaduje velkou odhodlanost.

Naše individuální konzultace tu ale nejsou jenom proto, abychom pomohli popáleným pacientům zorientovat se v možnostech následné péče. Jsme tady také pro ně, aby si popálení a jejich blízcí mohli popovídat o svých strastech, protože psychická bolest je mnohdy větší, než ta fyzická. Jsme tady, abychom jim ukázali, že nejsou na této cestě sami.


Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.