Nezáleží, jaké karty máš, ale jak s nimi hraješ

Důkazem je dopis od naší popálené klientky:

„Chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh. Začalo to už před cca 49 lety. Tehdy se mi úrazem změnil celý můj život. Minulý týden jsem potkala paní Janu Lacinovou z Popálek. Je to člověk, který dokázal to, k čemu já buď neměla odvahu, nebo čas. Na základě našeho setkání jsem se rozhodla sdílet s Vámi to, co jsem prožila…

Když mi byl jeden rok, spadla jsem oběma rukama na rozpálená kamna. Tím momentem vše začalo. V nemocnici v Čechách si mysleli, že popáleniny čtvrtého stupně zvládnou sami. Bohužel se tak nestalo. Prstíky se i přes amputaci zkroutily do pěstiček a bylo „vymalováno“. V tu chvíli moji rodiče dostali doporučení na plastiku Královské Vinohrady. Zde jsem byla předána do péče prof. Miroslava Fáry. Tomu dnes vděčím za to, že Vám tady můžu svůj příběh sama napsat.

Po desítkách operací mám dnes pět „použitelných“ prstů na obou rukách, i když s amputací koncových článků. Díky své mamince a společnému cvičení, je mám plně funkční. V ničem mě nelimitují.

A teď k tomu důležitému. Vystudovala jsem Uměleckou průmyslovku obor výtvarná a umělecká grafika, vdala se a mám dvě krásné děti. Dneska se věnuji pečení dortů, na které se můžete podívat na Facebooku – pod mým jménem Hana Hubená Zrzavá. Chci Vám všem, kteří máte osobní zkušenost s úrazem svým, či dětí, vzkázat: Nevzdávejte to, i když je to těžké a bolestivé.

Já měla jedno motto: Když chci, tak všechno jde.

Moc se těším, až se budu moct o vše podělit s Vámi osobně. A předat to, co jsem musela zvládat sama a bez pomoci. Tu Vy dnes můžete mít a třeba ji nevyužíváte.

Nebojte se si o ni říct, není to ani slabost, ani prohra.

S pozdravem Vaše fanynka.


Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.