Klimkovice pro Marušku

Díky naší nominaci klienta získá prostředky na lázeňský pobyt pro popálenou dceru. Děkujeme firmě NOTINO s. r. o. za zvážení naší žádosti a schválení tohoto příspěvku na pobyt v Klimkovicích!

Maminka naší malé klientky k tomu uvedla:

Malé Marušce byly dva roky, když se opařila. „Maminko já ti pomůžu.“ Tohle řekla těsně před tím, než se to stalo. Vylila na sebe hrnec s vařící polévkou. Poté jsem ji chladila ve vaně, přijela záchranka, morfium, ARO, operace … Pořádně se mi podívala do očí až po 42 dnech, jelikož její tělo bylo zesláblé a neudržela se ani na nohou, natož aby udržela oční kontakt.

Od úrazu je to již několik let a péče o jizvy je stále intenzivní. Maruška roste a jizvy je třeba stále minimálně jednou denně promazávat, pořádně masírovat, neustále cvičit, protahovat a v neposlední řadě také laserovat. Hrozí jí skolióza páteře a celkový problém pohybového aparátu, možná i operace.

Lázně nám sice pojišťovna jedenkrát v roce proplácí, ale intenzivní cvičení Maruška potřebuje pořád. S lázněmi v Klimkovicích už máme zkušenost jako samoplátci. Radujeme se, že se letos opět můžeme na procedurách díky NOTINU s. r. o. v lázních znovu domluvit.

Každá péče, kterou jizvám a kůži věnujeme v době růstu, se mnohonásobně vrátí v dospělosti. Jako rodiče se snažíme dělat maximum a jsme vděčni za každou pomoc.

Moc bych chtěla poděkovat Popálkám za dlouhodobou pomoc a nominaci našeho příběhu. Firmě NOTINO s. r. o. pak za poskytnutí peněz. Je to pro nás velká čest a ani si nedokážete představit tu radost, když jsem se to dozvěděla…


Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.