Děkujeme za podporu při slavnostním otevření prvního Poradenského centra v ČR pro lidi po úraze popálením

8. října u příležitosti Mezinárodního dne boje proti popáleninám jsme společně s hosty slavnostně otevřeli nové prostory prvního Poradenského centra pro lidi po úraze popálením a zároveň byla spuštěna veřejná sbírka s dobrovolnými hasiči v kraji Vysočina a v Královehradeckém kraji.

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat vzácným hostům, kteří věnovali svůj čas a přišli s námi strávit tuto slavnostní chvíli. Mezi těmito hosty byly:

  • Ivan Suchánek, primář Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie ve FN Brno, kterému děkujeme, že naší organizaci dává důvěru mezi pacienty a zároveň jí zajišťuje odbornou garanci při realizaci našich služeb. Velký dík mu patří i za jeho vstřícný a lidský přístup, který nás pacienty často držel a drží při životě.
  • Marek Šlapal, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje, kterému děkujeme za finanční podporu Jihomoravského kraje.
  • Jan Slámečka, starosta krajského Sdružení hasičů kraje Vysočina a náměstek starosty Sdružení hasičů Čech a Moravy, kterému děkujeme za nasazení při jednání o spolupráci a motivační podporu mezi dobrovolnými hasiči při realizaci veřejné sbírky.
  • Stanislav Šulák, marketingový ředitel firmy Molnlycke Health Care, kterému děkujeme za dar 10 000ks náplastí na popáleniny, jejichž prodejem ve spolupráci s dobrovolnými hasiči zajistíme realizaci projektu Poradenského centra pro děti, mladé lidi a dospělé po úraze popálením.
  • Robert Válal, majitel a jednatel firmy Požární bezpečnost, dobrovolný hasič, kterému děkujeme za finanční dar 10 000,- Kč, za vytištění 13 000ks Kapesních rádců při úrazu popálením a za spojení jména firmy Požární bezpečnost s naší organizací.
  • Marek Hochman, marketingový koordinátor pro skupinu PHC, kterému děkujeme jako zástupci firmy nejen za dodávku vzorku krémů na jizvy do našeho Poradenského centra, ale i za další podporu organizace formou firemní veřejné sbírky na www.lekarna.cz, v kamenných lékárnách a v prostorách firmy Pears Health Cyber .
  • Yvonne Zelníčková, ředitelka CK Čedok pro region Brno, které děkujeme za umožnění vybudování Poradenského centra v budově CK Čedok.
  • Anna Mrázová, tisková mluvčí FN Brno, které děkujeme za velkou organizační podporu při pořádání jakékoli mediální akce.

A samozřejmě velký dík patří všem, kteří nás v naší činnosti podporují slovem, skutky i tím, že tu jsou a my víme, že se na ně můžeme spolehnout.

Držte nám v další práci pěsti, abychom my tu mohli být pro všechny ty, kterým vstoupil do života úraz popálením.

Jana Lacinová, ředitelka organizace

 DSC_0108 (1) IMG_3480 IMG_3508 IMG_3510 IMG_3577


Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.