Pořízení prvního služebního vozu

Velká novina – máme auto!

Díky financím z organizace Život dětem o.p.s., úspěšné nominaci pana Miroslava Zeleného do projektu Moneta Money Bank a přispění soukromé dárkyně, jsme po dlouhých osmi letech sehnali peníze na první služební vůz.

Koupili jsme bazarem prověřený vůz Volkswagen typu CADDY LIFE, který je označován jako nákladní skříňový. Je to přesně to, co potřebujeme. Dostatek místa umožní jak pohodlný převoz materiální pomoci, pomůcek na pobyty pro popálené, realizaci preventivních programů, stanu na venkovní osvětové akce, tak i odvoz pacientů, jejich návštěvy. Zvýší flexibilitu a efektivitu naší pomoci. Díky vozu dostaneme naše pracovníky individuálního poradenství i lektory do vzdálenějších koutů naší republiky.

Pro péči o naše pacienty, návštěvy v nemocnici i realizaci preventivních akcí jsme celou dobu využívali soukromé auto naší paní ředitelky. Tím jsme přispěli k jeho havarijnímu stavu. Situace již byla neudržitelná, poptávka popálených z různých regionů rostla. Proto jsme rádi, že jsme dárce přesvědčili o této potřebě, smysluplnosti naší žádosti. Vděčni jsme i za náhodu, která nám pomohla v době nedostatků automobilů již v prosinci služební vůz zakoupit.

Naše poděkování patří:

  • Panu Miroslavu Zelenému (za podání projektu)
  • Petrovi Slámovi (za doporučení bazaru)
  • A soukromé dárkyni, která nechce být jmenovaná

Kontakt

Pro informace volejte
 +420 776 259 126
 info@popalky.cz

Bankovní spojení: 110023/0100

Veřejná sbírka: 20231500/0100

Brno

Poradenské centrum
Srbská 1370/1
612 00 Brno – Královo Pole

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Žďár nad Sázavou

Kancelář
Havlíčkovo náměstí 287/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Ukázat adresu na mapě

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.